TÝŽDEŇ OBEHOVEJ EKONOMIKY V HOLANDSKU

 

V Holandsku sa bude v dňoch 11.6.2018 až 14.6.2018 konať Týždeň obehovej ekonomiky. Konferencia spojená s exkurziami, workshopom a stretnutiami s holandskými spoločnosťami organizujú holandské ministerstvá s podnikateľskou platformou Holland Circular Hotspot Program Týždňa obehovej ekonomiky pozostáva z troch dní naplnených odbornými aktivitami:

 

  • 1. deň – Konferencia na tému obehovej ekonomiky;
  • 2. deň – Exkurzie v podnikoch aktívne pracujúcich s konceptom obehovej ekonomiky;
  • 3. deň – Stretnutia s holandskými firmami (matchmaking).

 

Týždeň obehovej ekonomiky je rozdelený na viaceré nosné témy – stavebníctvo, agropotraviny, plasty, elektronika, textil, voda.

 

Účastnícky poplatok je v hodnote 595€ a zahŕňa vstup na všetky aktivity, občerstvenie, spoločenské akcie a presuny v rámci programu. Ďalšie náklady, ktoré vzniknú účastníkom je letenka, preprava z/na letisko, preprava na miesto konania, ubytovanie.

 

Holandská ambasáda na Slovensku vysiela na Týždeň obehovej ekonomiky delegáciu pozostávajúcu zo zástupcov slovenských ministerstiev, výskumu a neziskových organizácii. Delegáciu by chcela rozšíriť aj o slovenské firmy. Možnosti podpory pre firmy sú však obmedzené. Napriek tomu, Holandská ambasáda vyzýva firemných záujemcov o participáciu v rámci delegácie, aby kontaktovali ambasádu pre bližšie informácie a overili prípadné možnosti získania vstupu v hodnote 595€ grátis. Ambasáda vie tiež pomôcť pri sprostredkovaní individuálnych stretnutí v Holandsku počas tohto týždňa, či už s konkrétnymi holandskými firmami alebo podľa sektoru/konkrétnej témy.

 

Kontakty na ekonomické oddelenie Holandskej ambasády: btl-ea@minbuza.nl alebo  0902 916 702.

Priebežne dopĺňané informácie k programu: http://www.hcew.nl/

Informačná brožúra: ->dropbox (pdf).

 

(Zdroj: Veľvyslanectvo Holandského kráľovstva v SR).

 

ekonferencia.sk  2017 - všetky práva vyhradené.