9. ročník konferencie

ODPADY

2021

17. a 18. jún 2021

Holiday Inn,

Žilina

Z kapacitných dôvodov je prihlasovanie na štvrtok ukončené.

Prihláška

Pozývame Vás na 9. ročník tradičnej Konferencie ODPADY 2021, ktorá sa bude konať v dňoch 17. a 18. júna 2021 prezenčne alebo online, podľa aktuálnej pandemickej situácie.

Konferencia sa bude venovať legislatíve v oblasti odpadového hospodárstva, osobitne s dôrazom na aktuálne znenie a požiadavky zákona o odpadoch, vrátane povinností na triedený zber BRKO, „skládkovej“ vyhlášky a zmien v systéme platieb v rámci rozšírenej zodpovednosti výrobcov.

Dôležitou témou v oblasti OH je aj príprava na spustenie zálohového systému na nápojové obaly a súvisiace povinnosti pre výrobcov, predajcov i občanov. Na konferencii budú tiež prezentované plány MŽP na ďalší legislatívny vývoj v oblasti OH, ako aj informácia o stave projektu ISOH. Súčasťou programu bude aktuálna informácia o aktuálne schvaľovanom Programe odpadového hospodárstva Slovenskej republiky pre roky 2021-2025. Tradične zaznejú aj informácie o aktuálnych projektoch OH v Slovenskej republike, ako aj o moderných trendoch v oblasti zhodnocovania odpadov v zahraničí.

Program

Otvoriť program

Miesto konania

 

Moderný štvorhviezdičkový hotel nachádzajúci sa v blízkosti centra. Hotel je ľahko dostupný z hlavných dialničných ťahov. Vyskúšajte pohodlie komfortne zariadených izieb a vychutnajte si krásny výhľad na panorámu pohoria Malej Fatry z relaxačného a kongresového centra nášho hotela. Profesionálny prístup, pestrá ponuka jedál a nápojov vytvárajú ideálne prostredie pre Vás. V našom hoteli radi privítame obchodných cestujúcich i hostí hľadajúcich relax a oddych.

Holiday Inn
Športová 2
811 02 Žilina

https://holidayinn-zilina.sk/

Predošlé ročníky

 

2020 - 2019 - 2018

2017 - 2016 - 2015

Partneri

 

Pod záštitou

 

 

 

 

Organizátor

 

 

 

spoluOrganizátorI

 

 

 

Partneri

 

 

 

Mediálni partneri

 

ekonferencia.sk  2021 - všetky práva vyhradené.

mobil: +421 948 013 089

mail: vincent.susol@ekosplus.sk